| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | Nieograniczony |
| Prędkość cięcia | 400 mm / s |
| napięcie | 220 /110 V |
| Rozmiar maszyny | 2180 * 620 * 960 mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 650 kg |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Imię | Laserowa maszyna depanelująca |
|---|---|
| waga | 850KGS |
| Wysyłka | FOB / EXW |
| Laser | Amerykańska marka Optowave |
| moc | 220v 380v |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Typ ręczny |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Długość ostrza | 330 mm |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze w ruchu | Pchnięcie ręką |
| dokładność cięcia | ±0,5 mm |
| Rodzaj cięcia | V Groove |