| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Moc (W) | 10/12/15 / 18W |
|---|---|
| Dokładność pozycjonowania | ± 25 μm (1 mil) |
| Wysyłka | FOB / EXW / DHL |
| wymiar | 1000 mm * 940 mm * 1520 mm |
| Chłodzenie | Chłodzony powietrzem (wewnętrzne chłodzenie woda-powietrze) |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
|---|---|
| Prędkość oddzielenia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Władza | 110/220 V |
| Materiał ostrza | użyć importowanej stali szybkiej z Japonii |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | Poranna gwiazda |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Zasilanie | 220/110 V |
|---|---|
| Funkcja | Automatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Czas cyklu | 70,5 s/cykl |
| Produkcja | 8T |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0-400 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |