| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 460 mm |
| Prędkość cięcia | 100/200/300/500 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Imię | Laserowy depaneler PCB |
|---|---|
| waga | 1500 kg |
| Wysyłka | FOB / EXW |
| Laser | Amerykańska marka Optowave |
| moc | 220v 380v |
| Długość fali lasera | 355nm |
|---|---|
| Precyzja pozycjonowania | ± 2 μm |
| Dokładność powtórzeń | ± 1 μm |
| Szybkość skanowania laserowego | 2500 mm / s (maks.) |
| moc | 220v 380v |
| nazwisko | Ręczny separator PCB |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| nazwisko | Separator PCB z wieloma rozdzielaczami |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Materiał na ostrza | Stali o wysokiej prędkości |
| Liczba ostrzy | 9 |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Sposób na dziurkowanie | Wyroby z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rozmiar opakowania maszyny | 95*85*195CM |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Max . Maks. cutting length Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| System | Oddzielenie PCB z silnikiem |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Rok założenia | 1999 |