| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 450*350mm |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| Marka wrzeciona | KAWO |
| Odkurzacz | Górny lub dolny (opcjonalnie) |
| Warranty | Free one year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Materiał | marmur |
|---|---|
| PCB | FR4, FPC |
| napięcie | 110V/220V |
| Wymiar | 1480 mm * 1360 mm * 1412 mm |
| Waga | 1500 kg |
| Rozmiar PCB | 450 * 350 mm (można dostosować) |
|---|---|
| moc | 220 V. |
| Gwarancja | Rok |
| break | Chuangwei |
| Pochodzenie | Chiny |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Wrzeciono | KAVO |
| Prędkość | 60000 obr./min |
| moc | 220 V, 4,2 kW |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał PCB | FR4, MCPCB |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Obszar roboczy | 320*320mm, można dostosować |
| Wrzeciono | Poranna gwiazda |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Głowica laserowa | Lasery UV w stanie stałym |
| Współczynnik mocy | 10/15W |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Obszar roboczy | 300*300mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | Poranna gwiazda |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |