| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 450*350mm |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| Marka wrzeciona | KAWO |
| Odkurzacz | Górny lub dolny (opcjonalnie) |
| nazwisko | Automatyczny router pcb |
|---|---|
| Cechy | Wysoka wydajność dzięki podwójnej platformie roboczej |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Usługa | Dostawa za morzem |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Obiektyw | Computar EX2C |
|---|---|
| Wkręt | Importowane śruby kulkowe TBI Precision |
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Wrzeciono | 50000 obr / min |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Ładowanie/rozładowywanie PCB | Podręcznik |
| Wielkość PCB (maksymalnie) | 322 mm*322 mm |
| grubość PCB (maksymalna) | 5 mm |
| Wrzeciono | 50000 obr./min |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
|---|---|
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Interfejs maszyny | AOC LCD17 ", mysz Logitech |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Wrzeciono | 50000 obr / min |