| Place of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | KAVO |
| Cutting precision | 0.1mm |
| Maksymalna prędkość routingu | 100 mm/s |
|---|---|
| Mocowanie sztywne | Uniwersalny naparstek i uchwyt antystatyczny |
| Maksymalna prędkość | 60000 obr./min |
| Grubość panelu | 3 mm |
| Zakres routingu | 320mm * 320mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | Poranna gwiazda |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Standardowy obszar roboczy | 320 * 320 mm |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Częstotliwość | 50–60 Hz |
| Stół | 2) |
| Wymiary (szer. * głęb. * wys.) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Waga | 550 KG |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |
| Wymiary (szer. * głęb. * wys.) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Waga | 550 KG |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |
| Materiał | Marmur |
|---|---|
| wykończenie powierzchni | Farba ESD |
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalny rozmiar płytki drukowanej | 460 * 460 mm (standard) |
|---|---|
| Laser | Laser UV na ciele stałym |
| Marka lasera | Optowave |
| Precyzja cięcia | ± 20 μm |
| Imię | Laserowy system depanelowania |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |