| Wrzeciono | 50000 obr / min |
|---|---|
| Wkręt | Importowane śruby kulkowe TBI Precision |
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Obiektyw | Computar EX2C |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | Wrzeciono KAVO |
| Władza | 220 V |
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | Poranna gwiazda |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Waga | 600 KG |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Wrzeciono | Poranna gwiazda |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Długość fali lasera | 355nm |
|---|---|
| Precyzja pozycjonowania | ± 2 μm |
| Dokładność powtórzeń | ± 1 μm |
| Szybkość skanowania laserowego | 2500 mm / s (maks.) |
| moc | 220v 380v |
| Wymiary (szer. * głęb. * wys.) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Waga | 550 KG |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
| Powtarzalność pozycjonowania | 0,001 mm |
| Obszar roboczy osi (maks.) | 680mm * 360mm * 50mm |
| Rodzaj | Rozgromienie |
|---|---|
| Wrzeciono | KAWO |
| Ciężar maszyny | 600 KG |
| Rozmiar PCB | 450*350mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |