| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depanel PCB |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | Gotówka, T/T, PayPal, karta kredytowa |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
| Termin płatności | T/T, paypal, karta kredytowa, gotówka |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| nazwisko | maszyna do tworzenia płytek PCB |
| Termin płatności | T/T, paypal, karta kredytowa, gotówka |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| nazwisko | maszyna do tworzenia płytek PCB |
| Termin płatności | T/T, paypal, karta kredytowa, gotówka |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| nazwisko | maszyna do tworzenia płytek PCB |
| Termin płatności | T/T, paypal, karta kredytowa, gotówka |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| nazwisko | maszyna do tworzenia płytek PCB |
| Termin płatności | T/T, paypal, karta kredytowa, gotówka |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| nazwisko | maszyna do tworzenia płytek PCB |
| Użycie | PCB separacji, taśma LED, płytka miedziana, płytka aluminiowa |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do separacji PCB |
| Prowadzić | Pneumatycznie |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj ostrza | Ostrze liniowe |
| Szerokość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| LCD | z pojemnością licznika części |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depanel PCB |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | Gotówka, T/T, PayPal, karta kredytowa |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |