| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Termin handlowy | EXW / FOB |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| grubość separacji | 0,8-3,0 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | dwa ostrza okrągłe |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Termin handlowy | EXW / FOB |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| grubość separacji | 0,8-3,0 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Funkcjonować | Cięcie wszystkich płyt FR4 i Aluminium |
| Napędowy | Penumatyczny |
| Zaleta | bez stresu |
| Orzecznictwo | CE |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 8/9/10 zestawów (wykonane zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | Ręczny depanel PCB |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Długość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Szczegóły dotyczące opakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni |
| Gwarancja | 1 rok |
| Możliwość zaopatrzenia | w ciągu 3 dni |