| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 450*350mm |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| Marka wrzeciona | KAWO |
| Odkurzacz | Górny lub dolny (opcjonalnie) |