| nazwisko | Depanelator LED PCB |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Liczba ostrzy | 16/18 sztuk (wykonane zgodnie z wymaganiami klientów) |
| Brand name | Chuangwei |
| Materiał łydek | Stal szybkotnąca |
| Materiał | PCB, miedziane PCB, aluminiowe PCB |
|---|---|
| Napęd | Pneumatyczny |
| Rodzaj ostrza | Ostrza okrągłe |
| Nazwa produktu | Maszyna do depanelizacji PCB |
| Podanie | Płytka, płytka drukowana |
| Materiał | PCB, FPC, metalowa płytka |
|---|---|
| Napęd | Pneumatyczny |
| Nazwa produktu | Płytka oddzielna |
| Rodzaj ostrza | Ostrza okrągłe, SKH-9 |
| funkcje | Dostosowane |
| Termin handlowy | EXW / FOB |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| grubość separacji | 0,8-3,0 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Termin handlowy | EXW / FOB |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 ZESTAW |
| Długość cięcia | bez limitu |
| Grubość separacji | 0,8-3,0 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | dwa ostrza okrągłe |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Nazwa produktu | Maszyna do routera PCB |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Wrzeciono | 60000 obr./min |
| Rodzaj działalności | Producent |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Funkcjonować | Cięcie wszystkich płyt FR4 i Aluminium |
| Napędowy | Penumatyczny |
| Zaleta | bez stresu |
| Orzecznictwo | CE |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm /720 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | Ręczne oczyszczanie PCB |
| Sposób wysyłki | Zgodnie z wymaganiami klientów |