| Szerokość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| LCD | o pojemności licznika części |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 8/9/10 zestawy (wykonane zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał łydek | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Maszyna do cięcia PCB |
|---|---|
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Gwarancja | Rok |
| Długość cięcia | 200mm |
| Rama | Solidna, żelazna rama |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Nóż | Ostrza liniowe |
| nazwisko | Separator PCB z wieloma rozdzielaczami |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Materiał na ostrza | Stali o wysokiej prędkości |
| Liczba ostrzy | 9 |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Rodzaj maszyny | Typ automatyczny |
| Maksymalna długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | rok bez opłat |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Platforma | Zindywidualizowane |
| Zalety | cięcie grubej płyty przy najniższym naprężeniu |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pakiet | Pułapka ze sklejki |
| Gwarancja | za darmo przez rok |