| Długość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | ostrza z krągłości |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Wydajność cięcia | bez limitu |
| OSTRZA | 3 zestawy |
| Napędowy | Silnik |
| Grubość PCB | 0,8-3,5 mm |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Funkcjonować | Cięcie wszystkich płyt FR4 i Aluminium |
| Napędowy | Penumatyczny |
| Zaleta | bez stresu |
| Orzecznictwo | CE |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksymalna długość PCB | Nieograniczony |
| Prędkość robocza | 0 do 400 mm/s |
| Ciężar maszyny | 40 KG |
| napięcie | 200 V AC |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maksymalna długość PCB | Nieograniczony |
| Grubość PCB | 00,8 do 3,5 mm |
| Prędkość robocza | 0 do 400 mm/s |
| napięcie | 200 V AC |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Obszar roboczy | 450*350mm |
| Wrzeciono | KAWO |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| nazwisko | Depanelizator routera PCB |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nóż | Liniowy |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| wydajność cięcia | nieograniczony |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Numer ostrza | dziewięć szt |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | rok bez opłat |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |