| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3-9 zestawów (dostosowane) |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Aplikacja | Panel LED, płyta pilśniowa, podłoże aluminiowe, podłoże miedziane, FR4, płyta z włókna szklanego. |
|---|---|
| Materiał na łysinę | Stal szybkotnąca |
| Typ ostrza | ostrze liniowe |
| Nazwa produktu | Maszyna do separacji PCB do płyty metalowej z ostrzem liniowym |
| korzyść | Mniej stresu |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia płytek | 460 mm |
| świadectwo | CE |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Separator PCB z wieloma ostrzami w kształcie litery V do diod LED |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| nazwisko | ruter PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Zmniejsz prędkość PCB | 300 mm/s lub 500 mm/s |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| grubość separacji | 0,8-3,0 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Rowek V Dokładność grubości resztkowej | ± 2mil |
|---|---|
| Platforma robocza | Maks .: 1550 mm * 630 mm |
| Grubość | podręcznik |
| Kołek pozycjonujący | Dia: 2 MM, 7 sztuk) |
| Grubość ostrza | 2 mm |
| Ciężar maszyny | 40 KG |
|---|---|
| Szczegóły opakowania | Obudowa ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Długość cięcia | 460 / 600 /1200 mm |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj ostrza | jedno ostrze okrągłe i jedno ostrze liniowe |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |