| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm /720 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| OSTRZA | jedno ostrze okrągłe i jedno ostrze liniowe |
| Sposób wysyłki | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Nazwać | Depanelizator PCB |
|---|---|
| kolor | Biały |
| Maksymalna stosowana PCB | 300*570mm |
| Zasilacz | 220V/110V |
| Stosowanie | Produkcja rur LED w dużej ilości |
| Nazwa produktu | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Model | SMTfly-1SJ |
|---|---|
| Platforma | Zindywidualizowane |
| Funkcja | Długie płytki płyt PCB |
| Gwarancja | Rok |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | Ręczny depanel PCB |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | Ręczny depanel PCB |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Szerokość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| LCD | o pojemności licznika części |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Nazwa produktu | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Warunki | Nowy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 650 * 450 mm (można wykonać na zamówienie) |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Imię | Maszyna do separacji PCB V-cut |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | bez limitu |
| Grubość cięcia (mm) | 0,3 ~ 3,5 |
| Waga (kg) | 185 |
| Rozmiar (mm) | 780 * 500 * 620 |
| Długość separacji | Nieograniczony |
|---|---|
| Szczegóły opakowania | skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły dostawy | w ciągu 3 dni po potwierdzeniu płatności |
| łysy | trzy zestawy ostrzy okrągłych |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |