| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość cięcia | 720 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| nazwisko | Ręczne oczyszczanie PCB |
| Sposób wysyłki | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Materiał | PCB, miedziane PCB, aluminiowe PCB |
|---|---|
| Podanie | Płytka, płytka drukowana |
| Funkcja | Dostosowane |
| Napęd | Pneumatyczny |
| Rodzaj ostrza | Ostrza okrągłe |
| Materiał | PCB, pasek LED, miedziany PCB, aluminiowa płytka drukowana |
|---|---|
| Nazwa produktu | depaneling pcb |
| Napęd | Pneumatyczny |
| Podanie | Płytka, płytka drukowana |
| Rodzaj ostrza | Ostrza okrągłe |
| precyzja cyfrowego wyświetlacza | 0,01 mm |
|---|---|
| Efektywny rozszerzony rozmiar | 250mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Głębokość testu V-score i grubość PCB |
| Rama | solidna żelazna rama |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia płytek | 600 mm |
| świadectwo | CE |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Nóż | ostrze liniowe |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Rama | solidna rama wykonana z litego żelaza |
|---|---|
| Prędkość cięcia | 400 mm/s |
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Materiał ostrza | Stali szybkiej z Japonii |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia płytek | 600 mm |
| świadectwo | CE |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał | PCB, miedziane PCB, aluminiowe PCB |
|---|---|
| Napęd | Pneumatyczny |
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
| Nazwa produktu | Maszyna do depanelizacji PCB |
| Podanie | Płytka, płytka drukowana |
| Zalety | Sterowanie LCD |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Długość separacji | 460 mm / 720 mm / 1200 mm |
| OSTRZA | jedno ostrze liniowe i jedno ostrze okrągłe |
| Gwarancja | za darmo przez rok |