| Materiał | PCB, miedziane PCB, aluminiowe PCB |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
| Nazwa produktu | Maszyna do depanelizacji PCB |
| Napęd | Pneumatyczny |
| Podanie | Płytka, płytka drukowana |
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
|---|---|
| Materiał | PCB, miedziane PCB, aluminiowe PCB |
| Nazwa produktu | Maszyna do depanelizacji PCB |
| Podanie | FR4, płytka drukowana |
| Funkcja | Dostosowane |
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| prędkość cięcia ((mm/s) | Dostosować |
| Grubość płyty (mm) | 0,5-3,0 |
| Komponenty Wysokość (mm) | 0-10 |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Ilość ostrza | 3 zestawy |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Separator PCB T8 |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Najdłuższe Minimalizuj | bez limitu |
|---|---|
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| rozmiar | 780 mm x 500 mm x 620 mm |
| waga | 185 kg |
| Stosowanie | cięta płyta ałunowa |
| Ostrze | zestawy wielokrotne |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Podręcznik |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Oddzielna grubość | 1,0-3,5 mm |
| Nazwa produktu | Separator V-Cut |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Exception INVALID_FETCH - getIP() ERROR | 0,3-3,2 mm |
| Punkt cięcia | 0-100-200-300-400 mm |
| żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| grubość separacji | 1,0-3,5 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Materiał | PCB, miedziane PCB, aluminiowe PCB |
|---|---|
| Napęd | Pneumatyczny |
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
| Nazwa produktu | Maszyna do depanelizacji PCB |
| Podanie | Płytka, płytka drukowana |
| Głębokość wiercenia | 0,02 ~ 3 mm |
|---|---|
| Prędkość wrzeciona | 24000 obr / min |
| Moc wrzeciona | 800w |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tom | 750x750x750 mm |