| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Kształt ostrzy | dwa ostrza okrągłe |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Napięcie i moc | 110/220 V 60 W |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Kształt ostrzy | dwa ostrza okrągłe |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Napięcie i moc | 110/220 V 60 W |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrza liniowe |
| Długość cięcia | bez limitu |
| Podanie | cięcie płyty ałunowej, pcb, panelu led ... |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 8/9/10 zestawów ostrzy okrągłych |
| MOQ | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Liczba ostrzy | trzy zestawy (6 sztuk) |
| System | motoryzowane |
| Władza | 110 / 220 V |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Liczba ostrzy | trzy zestawy (6 sztuk) |
| System | motoryzowane |
| Władza | 110 / 220 V |
| System | typ automatyczny |
|---|---|
| Władza | 110 / 220 V |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał na ostrza | stal szybkotnąca |
| Długość cięcia | 600 mm |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość separacji | Nieograniczony |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
| Gwarancja | za darmo przez rok |