| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Długość cięcia | 330 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Rok założenia | 1999 |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Liczba ostrzy | 9 par |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Obszar roboczy | 450*350mm |
| Wrzeciono | KAWO |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| nazwisko | Depanelizator routera PCB |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 450*350mm |
| Moc | 220 V, 4,2 kW |
| Marka wrzeciona | KAWO |
| Odkurzacz | Górny lub dolny (opcjonalnie) |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 8/9/10 zestawów ostrzy okrągłych |
| MOQ | 1 SET |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Źródło laserowe | 12/15 / 18W |
|---|---|
| Marka lasera | USA Optowave |
| Ciężar maszyny | 1500 kg |
| rozmiar | 1480 mm * 1360 mm * 1412 mm |
| moc | 220v 380v |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 16/18 sztuk (wykonane zgodnie z wymaganiami klientów) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał łydek | Stal szybkotnąca |
| Numer modelu | CWVC-5 |
| Długość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Kształt ostrzy | dwa ostrza liniowe |
| Materiał na baldes | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
| Podanie | Użyj do cięcia paska świetlnego led |
| nazwisko | Maszyna do cięcia PCB |
|---|---|
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Gwarancja | Rok |
| Rama | Solidna, żelazna rama |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |