| Silnik | Japoński precyzyjny silnik krokowy na poziomie mikro |
|---|---|
| Tryb ruchu | Punkt do punktu, Linia ciągła |
| Przenoszenie | Japoński pasek, precyzyjna prowadnica liniowa |
| Powtarzalność | ±0,01 mm/200 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Silnik | Japoński precyzyjny silnik krokowy na poziomie mikro |
|---|---|
| Tryb ruchu | Punkt do punktu, Linia ciągła |
| Przenoszenie | Japoński pasek, precyzyjna prowadnica liniowa |
| Powtarzalność | ±0,01 mm/200 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Silnik | Japoński precyzyjny silnik krokowy na poziomie mikro |
|---|---|
| Tryb ruchu | Punkt do punktu, Linia ciągła |
| Przenoszenie | Japoński pasek, precyzyjna prowadnica liniowa |
| Powtarzalność | ±0,01 mm/200 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Silnik | Japoński precyzyjny silnik krokowy na poziomie mikro |
|---|---|
| Tryb ruchu | Punkt do punktu, Linia ciągła |
| Przenoszenie | Japoński pasek, precyzyjna prowadnica liniowa |
| Powtarzalność | ±0,01 mm/200 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Materiał PCB | FR4, CEM, MCPCB |
| Grubość PCB | 3,0 mm |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Wrzeciono | KAVO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr/min |
| Materiał PCB | FR4, CEM, MCPCB |
| Grubość PCB | 3.0mm |
| Głębokość wiercenia | 0,02 ~ 3 mm |
|---|---|
| Prędkość wrzeciona | 24000 obr / min |
| Moc wrzeciona | 800w |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tom | 750x750x750 mm |
| Silnik | Japoński precyzyjny silnik krokowy na poziomie mikro |
|---|---|
| Tryb ruchu | Punkt do punktu, Linia ciągła |
| Przenoszenie | Japoński pasek, precyzyjna prowadnica liniowa |
| Powtarzalność | ±0,01 mm/200 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Nazwa | Maszyna do grawerowania CNC do projektowania PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wrzeciono | KAWO |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Materiał PCB | FR4, CEM, MCPCB |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Gwarancja | za darmo przez rok |