| Kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4-6mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350*350mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAWO |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności! |
|---|---|
| System | Typ automatyczny |
| Nazwa | Depanelizator PCB |
| MOQ | 1 zestaw |
| Posługiwać się | wycinanie zadrukowanego koła i deski ałunu... |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Kształt ostrzy | Ostrza okrągłe |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Rodzaj maszyny | Typ automatyczny |
| Ostrze | zestawy wielokrotne |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Podręcznik |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Oddzielna grubość | 1,0-3,5 mm |
| Źródło prądu | Elektryczność |
|---|---|
| Śruba aplikacji Usłysz | Wszystkie typy |
| Prędkość | 0.1~800/400 ((mm/s) |
| Użycie | Śruba blokująca, automatyczne podawanie ślimaka |
| Ciśnienie powietrza | 0,4 MPa |
| Grubość PCB | 0,4–6 mm |
|---|---|
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| rozmiar | 1000 * 1200 * 1533 mm |
| waga | 1900 kg |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAVO |
| rozmiar | 1000 * 1200 * 1533 mm |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |