| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Głębokość wiercenia | 0,02 ~ 3 mm |
|---|---|
| Prędkość wrzeciona | 24000 obr / min |
| Moc wrzeciona | 800w |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tom | 750x750x750 mm |
| Prędkość silnika wrzeciona | 50000r / M |
|---|---|
| Załaduj i rozładuj sposób | podręcznik |
| Rozkład | ± 0,01 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obszar roboczy | 680 mm * 360 mm * 50 mm |
| Silnik | Japoński precyzyjny silnik krokowy na poziomie mikro |
|---|---|
| Tryb ruchu | Punkt do punktu, Linia ciągła |
| Przenoszenie | Japoński pasek, precyzyjna prowadnica liniowa |
| Powtarzalność | ±0,01 mm/200 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar PCB | 320*320mm (standardowa) |
| Wrzeciono | KAVO, czyli Gwiazda Poranna |
| Opis | Router depanelujący PCB |
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
|---|---|
| Oś | cztery |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Grubość separacji | 0,6-3,5 mm |
| Długość separacji | 460 mm (można dostosować) |
| Ostrze | 9 par |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Rodzaj | Napędzany silnikiem |
| Maksymalna długość cięcia | nieograniczony |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | Nieograniczony |
| Prędkość cięcia | 400 mm / s |
| napięcie | 220 /110 V |
| Rozmiar maszyny | 2180 * 620 * 960 mm |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | Nieograniczony |
| Prędkość cięcia | 400 mm / s |
| napięcie | 220 /110 V |
| Rozmiar maszyny | 2180 * 620 * 960 mm |
| nazwisko | Depanelator LED PCB |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Liczba ostrzy | 16/18 sztuk (wykonane zgodnie z wymaganiami klientów) |
| Brand name | Chuangwei |
| Materiał łydek | Stal szybkotnąca |