| Ciężar maszyny | 650 kg |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,5-3,5 mm |
| Prędkość wrzeciona | 60000 obr./min |
| Zasilacz | 220Vac |
| Orzecznictwo | CE |
| Rozmiar PCB | 450*350 (w dowolnym rozmiarze) |
|---|---|
| Wrzeciono | KAWO |
| Władza | 220/110 V |
| Odkurzacz | 3,5kW |
| Stół roboczy | 2 |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Liczba ostrzy | dwa kawałki |
| Rodzaj ostrza | 2 ostrza okrągłe |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Sposób wysyłki | EXW/FOB (opcja) |
| Materiał PCB | FPC,FR4 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAVO |
| Rozmiar | 1000*1200*1533mm |
| Waga | 1900kg |
| Ciężar maszyny | 650 kg |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,6-3,0 mm |
| moc | 220/110 V. |
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Wrzeciono | KAVO |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4–6 mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Wrzeciono | KAVO |
| rozmiar | 1000 * 1200 * 1533 mm |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4–6 mm |
| Wrzeciono | KAVO |
| rozmiar | 1000 * 1200 * 1533 mm |
| waga | 1900 kg |
| Silnik | Japoński precyzyjny silnik krokowy na poziomie mikro |
|---|---|
| Tryb ruchu | Punkt do punktu, Linia ciągła |
| Przenoszenie | Japoński pasek, precyzyjna prowadnica liniowa |
| Powtarzalność | ±0,01 mm/200 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Silnik | Japoński precyzyjny silnik krokowy na poziomie mikro |
|---|---|
| Tryb ruchu | Punkt do punktu, Linia ciągła |
| Przenoszenie | Japoński pasek, precyzyjna prowadnica liniowa |
| Powtarzalność | ±0,01 mm/200 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |