| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcja |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał PCB | ZKP, FR4 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| Waga | 1900kg |
| bezpieczny ESD | tak |
| Dokładność cięcia | ±0,5 mm |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Grubość PCB | 0,4–6 mm |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Rozmiar PCB | 350 * 350 mm (maks.) |
| Wrzeciono | KAVO |
| Napięcie | Prąd przemienny 220 V ± 10% 50 Hz |
|---|---|
| Wrzeciono | KAVO |
| Moc (W) | 4,2 kW |
| Prędkość routingu | 2 s za punkt |
| Rozmiar PCB | 450 * 450 mm (można dostosować) |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Certyfikat | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |