| Wrzeciono | 50000 obr / min |
|---|---|
| Wkręt | Importowane śruby kulkowe TBI Precision |
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Obiektyw | Computar EX2C |
| Siła uderzenia | 3-30T |
|---|---|
| umierać | Dostosuj |
| Gwarancja | Rok |
| pracują | 330*220mm |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Wkład dziurkowania (T) | 3 (można wykonać na zamówienie do 30T) |
| Obszar roboczy (mm) | 330*220 (można wykonać na zamówienie) |
| Napięcie (v) | 110/220 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| Maksymalna prędkość cięcia | 100 mm / s |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar płytki drukowanej | 322 * 322 mm |
| Moc (W) | 400 W. |
| Precyzja osi | 0,001 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Grubość płyty | 00,5-0,0 mm. |
|---|---|
| Moc sprzętu | 100w |
| Waga | około 200 kg (platforma włączenia) |
| Całkowite wymiary | 1768 × szer. 800 × wys. 1247 (mm) |
| Szczegóły pakowania | drewniana obudowa |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Materiał modeli | Stal szybkotnąca |
| Sposób separacji | Dziurkowanie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Materiał modeli | Stal szybkotnąca |
| Sposób separacji | Dziurkowanie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Maksymalna prędkość routingu | 100 mm/s |
|---|---|
| Mocowanie sztywne | Uniwersalny naparstek i uchwyt antystatyczny |
| Maksymalna prędkość | 60000 obr./min |
| Grubość panelu | 3 mm |
| Zakres routingu | 320mm * 320mm |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| napięcie | 110-220V |
| Maksymalna długość PCB | 200mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |