| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Kształt ostrzy | Ostrze okrągłe |
| Materiał | Import stali szybkotnącej z Japonii |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW (Wykonane zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Separator PCB typu V-cut z ruchomym ostrzem Automatyczna depanelacja PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na umiejętności operatora |
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 330 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Zdolność do dostaw | 1000 zestawów/rok |
| Użycie | służy do depanelowania płytki PCB, fr4.. |
| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 16/18 sztuk (wykonane zgodnie z wymaganiami klientów) |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Materiał łydek | Stal szybkotnąca |
| Numer modelu | CWVC-5 |
| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depanelizator PCB |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | t/t, paypal, karta kredytowa |
| Czas dostawy | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| nazwisko | Semi-Automatyczna maszyna do perforacji PCB |
|---|---|
| Obszar roboczy | 330×220 |
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 800×730×1230 |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| nazwisko | Depanel PCB |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | Gotówka, T/T, PayPal, karta kredytowa |
| Rok założenia | 1999 |
| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
|---|---|
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Gwarancja | jeden rok bezpłatnie |
| Oddzielna długość | 200mm |
| Oddzielna grubość | 0,3-3,5 mm |
| Termin dostawy wykrawarki | W ciągu 7 dni |
|---|---|
| Przyczynić się | 8 ton |
| Rodzaj | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |