| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Gwarancja | Jeden rok za darmo |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | nieograniczony |
| Maksymalna długość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Zasilacz | 110/220 V. |
| Podanie | Depanelizacja różnej grubości płyty FR4 / aluminiowej |
| Czas dostawy | 1-3 DZIEŃ |
| Avantage | Łatwa obsługa, dobrze zabezpiecz komponent |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
|---|---|
| Czas dostawy | w ciągu 2 dni od otrzymania płatności. |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Ładowanie/rozładowywanie PCB | Podręcznik |
| Wielkość PCB (maksymalnie) | 322 mm*322 mm |
| grubość PCB (maksymalna) | 5 mm |
| Wrzeciono | 50000 obr./min |
| Przesunięcie wysokości | 60 ~ 110 mm |
|---|---|
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Interfejs maszyny | AOC LCD17 ", mysz Logitech |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Wrzeciono | 50000 obr / min |
| Operacja GUI | Chiński Windows XP |
|---|---|
| Ładowanie / rozładowywanie PCB | podręcznik |
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Wrzeciono | 50000 obr / min |
| Sztywność mocowania | Standard |
|---|---|
| Ładowanie / rozładowywanie PCB | podręcznik |
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Wrzeciono | 50000 obr / min |
| Obiektyw | Computar EX2C |
|---|---|
| Wkręt | Importowane śruby kulkowe TBI Precision |
| Rozmiar PCB (max) | 322 mm * 322 mm |
| Grubość PCB (max) | 5mm |
| Wrzeciono | 50000 obr / min |