| Szczegóły pakowania | Skrzynia Plyooden |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Czas płytki PCB | 6 sekund |
|---|---|
| Zasilacz | Zasilanie 100-230V AC |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów |
| Wysokość transferu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Kierunek transferu | Lewo - prawo lub prawo-lewo |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| nazwisko | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| Długość cięcia | bez limitu |
|---|---|
| Kształt ostrza | Ostrza liniowe |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| czas dostawy | w ciągu 3 dni ( na stanie ) |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, West Union, L / C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| koło życia | 200000 razy |
|---|---|
| Kolor | Niebieski/czarny/szary |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Standardowa temperatura pracy | 260 |
| Maksymalna temperatura pracy (C) | 350 |