| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
|---|---|
| Materiał ostrzy | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Usługa | wspierać służbę za granicą |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Szerokość cięcia | Nieograniczony |
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Czas dostawy | 7 dni po otrzymaniu płatności |
| Prędkość cięcia | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Prasa wykrawająca |
| Pochodzenie | Chiny |
| Rozmiar PCB | 220x320 mm |
| waga produktu | 150 KG |
| Długość cięcia | 450 mm |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Kształt ostrzy | Ostrza liniowe |
| Rodzaj | Typ pneumatyczny |
| Gwarancja | Bez maszyny przez rok |
| Ostrze | okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | japońska stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Nazwa | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 330*220 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Depresja (Pa) | 0,45 ~ 0,7 |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Zastosowanie | ZKP |
|---|---|
| Władza | 110/220 V |
| umierać | Zmienne |
| Przyczynić się | Zindywidualizowane |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia Plyooden |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | Karta kredytowa T / TL / C paypal west union |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |