| Kolor | Biały |
|---|---|
| Władza | 220 V |
| Zastosowanie | FR4, aluminium |
| Typ PCB | V Groove |
| Rodzaj ostrza | Liniowy |
| Rodzaj | Automatyczny |
|---|---|
| Długość cięcia | Opcjonalnie |
| Kolor | Biały |
| Waga | 55 KG |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Najdłuższe minimalizuj | 450 mm |
|---|---|
| Zminimalizuj grubość | 1,0–3,5 mm |
| Ciężar maszyny | 200 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca z Japonii |
| moc | : 220 V 50/60 HZ |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| waga | 115kgs |
| RPM | 4500 obr / min |
| Minimalna wysokość ołowiu | 1,2 mm |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Standardowy tonaż stempla (tony) | 8 |
| Obszar roboczy (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| moc | : 220 V 50/60 HZ |
|---|---|
| Gwarancja | bezpłatnie przez rok |
| waga | 115kgs |
| RPM | 4500 obr / min |
| Minimalna wysokość ołowiu | 1,2 mm |
| Model | CWPL |
|---|---|
| Wkład dziurkowania (T) | 8 |
| Obszar roboczy (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Szczegóły pakowania | zdatna do żeglugi skrzynia ze sklejki, bezpieczna, nie wymaga fumigacji |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| umierać | Dostosuj |
|---|---|
| Siła uderzenia | 3-30T |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Ciśnienie powietrza | 0,5-0,7 MPa |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, West Union, L / C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |