| Model | CWPE |
|---|---|
| Rozmiar | 730 X 810 X 1700 mm |
| Zasilanie | 110/220 V |
| Depresja | 0,45-0,70 Pa |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Gwarancja | Rok |
| Platforma | 500*270 mm |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, West Union, L / C |
| Możliwość Supply | 300 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Czas realizacji | jeden dzień po otrzymaniu płatności |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj ostrza | dwa okrągłe ostrza |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
|---|---|
| Platforma | 500*270 mm |
| Długość wyciągania paneli | nieograniczony |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Charakterystyka | z przenośnikiem |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 460 mm |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów / miesiąc |
| Rok założenia | 1999 |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Moc ((W) | 400 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| ruter PCB | precyzja osi |
| Precyzja cięcia | 0,01 mm |
| Maksymalna grubość pcb | 5 mm |
| nazwisko | Laserowy depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Nazwa handlowa | ChuangWei |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |