| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,3-3,5 mm |
| Długość cięcia | 270 mm |
| Władza | 110/220 V |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Gwarancja | Rok |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Czas realizacji | 7 dni od otrzymania płatności |
| Władza | 220/110 V |
|---|---|
| Materiał PCB | FR1, FR4, CEM, MCPCB |
| Długość cięcia | 460 mm |
| nazwisko | depanelator pcb |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Szerokość cięcia | Nieograniczony |
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Czas dostawy | 7 dni po otrzymaniu płatności |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| nazwisko | Ręczny separator PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Wydajność cięcia | Maksymalnie 460 mm |
| Bezpieczeństwo | Ochrona czujnika |
| nazwisko | Depanelowanie płytek PCB |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| nazwisko | Automatyczny separator płytek drukowanych |
|---|---|
| Zalety | Dziurkowanie pcb bez naszych ulic |
| Charakterystyka | Separacja pcb / fpc według modelu |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Przyczynić się | 8t - 30t |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |