| nazwisko | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Materiał | PCB, FPC, metalowa płytka |
|---|---|
| Napęd | Pneumatyczny |
| Nazwa produktu | Płytka oddzielna |
| Rodzaj ostrza | Ostrza okrągłe, SKH-9 |
| funkcje | Dostosowane |
| aprobata | CE ISO |
|---|---|
| Platforma | 1,2 m 2,4 m stal |
| Użycie | Cięcie PCB |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Sposób pracy | Brzeszczot / frez |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
|---|---|
| Długość cięcia | Nieograniczony |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów/miesiąc |
| Nazwa | Maszyna do separacji PCB V-cut |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 270 |
| Grubość cięcia | 0,3~3,5 |
| Rozmiar | 570*210*400 |
| Waga | 130kg |
| Model | SMTfly-1SJ |
|---|---|
| Platforma | Zindywidualizowane |
| Funkcja | Długie płytki płyt PCB |
| Gwarancja | Rok |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Napędowy | Silnik |
| Długość cięcia | 1,2m |
| Materiał PCB | FR4, CEM-1 |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0-400 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Rok założenia | 1999 |
| Użycie | wykrawanie PCBA, płyta ałunu |
| Przyczynić się | 8 ton |
| System | Sterowanie LCD |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Rok założenia | 1999 |
| Użycie | wykrawanie PCBA, płyta ałunu |
| Przyczynić się | 8 ton |
| System | Sterowanie LCD |