| Kolor | Biały |
|---|---|
| Długość ostrza | 480 mm |
| nazwisko | Separator PCB |
| Waga | 280kg |
| Szczegóły pakowania | skrzynia ze sklejki |
| nazwisko | Automatyczna wykrawarka do płytek drukowanych |
|---|---|
| Zalety | dziurkowanie pcb bez ulic |
| Charakterystyka | Separacja pcb / fpc według modelu |
| Tworzyć | 1999 |
| Przyczynić się | 8t - 30t |
| nazwisko | Automatyczna wykrawarka do płytek drukowanych |
|---|---|
| Zalety | dziurkowanie pcb bez ulic |
| Charakterystyka | Separacja pcb / fpc według modelu |
| Tworzyć | 1999 |
| Przyczynić się | 8t - 30t |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Długość przenośnika (mm) | 1540 |
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Władza | 110/220 V |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość cięcia | 0,6-3,5 mm |
| Prędkość cięcia | ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Materiał ostrza | stal szybkotnąca z Japonii |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Głowica laserowa | Lasery UV w stanie stałym |
| Współczynnik mocy | 10/15W |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Obszar roboczy | 300*300mm |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 330 mm |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Maksymalna długość | 330 mm |
| Sposób wysyłki | FOB / EXW |
| Wielkość | 620 x 270 x 320 mm |