| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 0,3-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 330 mm |
| Ostrze | Ostrze liniowe |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Prędkość depanowania | cztery opcjonalne prędkości |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Długość demontażu | 460 MM (dostosuj) |
| Ostrze | liniowe i okrągłe |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 770*510*450 |
| Masę (kg) | 55 |
| Min. Min. Order (Set) Zamówienie (zestaw) | 1 |
| Rodzaj | Automatyczny |
|---|---|
| Długość cięcia | Opcjonalnie |
| Kolor | Biały |
| Waga | 55 KG |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Władza | Pneumatyczny |
| Rozmiar (mm) | 570*210*400 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.3~3.5 |
| Długość cięcia PCB (mm) | 270 |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Zminimalizuj grubość | 0,6-3,5 mm |
| Wielkość | 770 mm * 510 mm * 350 mm |
| Maksymalna długość PCB | 410 mm |
| Minimalizuj prędkość | 100/200/300/500mm/s |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Wkład (ton) | 8 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |