| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| Czas dostawy | W ciągu 3 dni roboczych |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| grubość oddzielająca | 0,3-3,5 mm |
| długość oddzielająca | nieograniczony |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Nóż | dwa ostrza liniowe |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Max . Maks. pcb cutting length długość cięcia PCB | 460 mm / 700 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| System | ręczna obsługa |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| System | do pracy ręczną |
| Długość cięcia | 460/700 mm |
| Rok założenia | 1999 |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| MOQ | 1 SET |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Max . Maks. pcb cutting length długość cięcia PCB | 460 mm / 700 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | ręczna obsługa |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Max . Maks. pcb cutting length długość cięcia PCB | 460 mm / 700 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | ręczna obsługa |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| Długość cięcia PCB | 460 mm |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj ostrza | jeden ostrze liniowe i jeden ostrze okrągłe |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Długość cięcia | 450 mm |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
| MOQ | 1 SET |
| Data gwarancji | za darmo przez rok |