| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Długość ostrza | 480 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Pułapka ze sklejki |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
|---|---|
| Wydajność cięcia | Maksymalnie 460 mm |
| Bezpieczeństwo | Ochrona czujnika |
| Gwarancja | 1 rok |
| napięcie | AC 110/220 V |
| Nazwa | Maszyna do separacji PCB z ruchomym ostrzem Depanelizer PCB do separacji PCB |
|---|---|
| Wydajność cięcia | Maksymalnie 460 mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Gwarancja | za darmo jeden rok |
| Bezpieczeństwo | Ochrona czujnika |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB z ruchomym ostrzem Depanelizer PCB do separacji PCB |
|---|---|
| Wydajność cięcia | Maksymalnie 460 mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Bezpieczeństwo | Ochrona czujnika |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB z ruchomym ostrzem Depanelizer PCB do separacji PCB |
|---|---|
| Wydajność cięcia | Maksymalnie 460 mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Bezpieczeństwo | Ochrona czujnika |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB z ruchomym ostrzem Depanelizer PCB do separacji PCB |
|---|---|
| Wydajność cięcia | Maksymalnie 460 mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Bezpieczeństwo | Ochrona czujnika |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB z ruchomym ostrzem Depanelizer PCB do separacji PCB |
|---|---|
| Wydajność cięcia | Maksymalnie 460 mm |
| Grubość PCB | 0,6-3,5 mm |
| Gwarancja | Bezpłatnie przez rok |
| Bezpieczeństwo | Ochrona czujnika |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| modele | mogą być wykonane zgodnie z wymaganiami klientów |
| Rok założenia | 1999 |
| Usługa | wspierać usługi zagraniczne |
| Materiał modelu | Stal szybkotnąca |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez 1 rok |
| Pochodzenie | Chiny |
| nazwisko | wykrawarka pcb/fpc |
| Zdolność do dostaw | 30 zestawów / miesiąc |