| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Max . Maks. pcb cutting length długość cięcia PCB | 460 mm / 700 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| System | ręczna obsługa |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | Ostrza liniowe |
| Długość cięcia | 330 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Czas dostawy | w ciągu 5 dni roboczych |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| System | Typ ręczny |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| MOQ | 1 SET |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| System | Typ ręczny |
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Masę (kg) | 55 |
| Min. min. Order Zamówienie | 1 |
| Nazwa | półautomatyczna maszyna do depanelowania typu puching |
|---|---|
| Obszar roboczy | 460*320 |
| Przyczynić się (T) | 8 |
| Wielkość | 930*880*1230 |
| Gwarancja | za darmo jeden rok |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Materiał | PCB, FPC, wstępnie nacięta płytka PCB |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | SKH-9 |
| Nazwa produktu | Sprzęt do montażu PCB |
| Zastosowanie | Płytka, płytka drukowana |
| Cechy | Dostosowane Ekonomiczne |
| nazwisko | Separator PCB |
|---|---|
| Rodzaj cięcia | Podręcznik |
| Gęstość | 0,6-3,5 mm |
| Rodzaj desek | V Groove |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 600 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |