| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| nazwisko | V Separator PCB z rowką |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Platforma | 500*270 mm |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| nazwisko | V Separator PCB z rowką |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Platforma | 500*270 mm |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Nazwa | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| nazwisko | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| nazwisko | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| Nazwa | Maszyna do segregacji PCB w kształcie V |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 270 |
| Grubość cięcia | 0.3~3.5 |
| Wielkość | 570*210*400 |
| Waga | 130 |
| Siła uderzenia | 3-30T (dostosuj) |
|---|---|
| umierać | Dostosuj |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm (dostosuj) |
| Gwarancja | Rok |
| Władza | 110 V lub 220 V |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zastosowanie | Płytki PCB |
| Grubość PCB | 1,0-3,5 mm |
| Pakiet | drewniany |
| System | Automatyczna maszyna do bicia |
|---|---|
| Sposób wysyłki | opcja (zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał wykrojnika | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |