| Rodzaj ostrza | Liniowy |
|---|---|
| Grubość | 0,3-3,5 mm |
| Imię | Maszyna do oddzielania PCB |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Rok założenia | 1999 |
| Użycie | wykrawanie PCBA, płyta ałunu |
| Przyczynić się | 8 ton |
| System | Sterowanie LCD |
| System | Automatyczna maszyna do bicia |
|---|---|
| Sposób wysyłki | opcja (zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |
| System | Automatyczna maszyna do bicia |
|---|---|
| Sposób wysyłki | opcja (zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |
| System | Automatyczna maszyna do bicia |
|---|---|
| Sposób wysyłki | opcja (zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |
| Termin dostawy wykrawarki | W ciągu 7 dni |
|---|---|
| Przyczynić się | 8 ton |
| Rodzaj | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Termin dostawy wykrawarki | W ciągu 7 dni |
|---|---|
| Przyczynić się | 8 ton |
| Rodzaj | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Akcesoria | Ostrza LT |
|---|---|
| Dokładność | ±0,03 mm |
| Kąt ostrza | Dostosowane |
| Średnica ostrza | 125 mm |
| Rodzaj desek | V Groove |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Długość przenośnika (mm) | 1540 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | ostrza liniowe i okrągłe |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |