| Długość cięcia | 460 mm |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| MOQ | 1 SET |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ ręczny |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni |
|---|---|
| Gwarancja | za darmo przez 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Zdolność do dostaw | 80 zestawów/miesiąc |
| Przyczynić się | 8 ton |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 460 mm (przystosować) |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | Podręcznik |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Rozmiar (mm) | 400*780*480 |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wysokość komponentów | 70mm |
| Tolerancja cięcia | ±0,1 mm |
| Ostrze haka | Odcinek z haczykiem |
| Kompresor powietrza | 5-7 kg |
|---|---|
| Temperatura otoczenia | 20±2 °C |
| Żywotność ostrza | 6-12 miesięcy |
| Maksymalny rozmiar PCB | 330 mm |
| Tryb | Automatyczny |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |