| Szczegóły pakowania | Pierwszą rzeczą do rozważenia będzie obudowa ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| Czas dostawy | W ciągu 3 dni roboczych |
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
|---|---|
| Długość cięcia | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Rodzaj | Typ automatyczny |
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni roboczych |
| Długość cięcia | Nieograniczony |
|---|---|
| Rodzaj | Jazda silnikowa |
| Liczba ostrzy | 6 sztuk |
| Ciężar maszyny | 45 KG |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| nazwisko | Depanelizator PCB |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Długość ostrza | 480 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Pułapka ze sklejki |
| Długość cięcia | 330 mm |
|---|---|
| Materiał na ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj | Typ ręczny |
| Kształt ostrzy | okrągłe ostrza |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Nóż | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Czas realizacji | 1 dzień po otrzymaniu płatności |
| Rozmiar platformy | 500 * 270 mm |
| Sposób wysyłki | EXW / FOB |
|---|---|
| Długość separacji | Nieograniczony |
| grubość separacji | 1,0-3,5 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Guarrante | za darmo przez rok |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Długość ostrza | 450 mm |
| nazwisko | Depanelowanie PCB |
| Szczegóły pakowania | skrzynia ze sklejki |
| Czas dostawy | 7 dni po otrzymaniu płatności |
| Materiał | PCB, FPC, LED |
|---|---|
| Rodzaj ostrza | Ostrza okrągłe, SKH-9 |
| Napęd | Pneumatyczny |
| Nazwa produktu | Separatory PCB |
| Funkcja | Ochrona dłoni, dostosowana |