| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depanelowania | 0,3-3,5 mm |
| Długość depanelingu | 330 mm |
| Nóż | ostrze liniowe |
| Rodzaj | Pneumatyczny |
| Długość separacji | Nieograniczony |
|---|---|
| Pakiet | Obudowa ze sklejki |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni |
| zdolność do dostarczania produktów | 1000 zestawów/rok |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Model | CWVC-1S |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Rozmiar (mm) | 420*280*400 |
| Gwarancja (rok) | 1 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 600 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 330*220 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Depresja (Pa) | 0,45 ~ 0,7 |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
|---|---|
| Gwarancja | Jeden rok za darmo |
| Platforma | 500*270 mm |
| Grubość PCB | 1,0-3,5 mm |
| Długość PCB | nieograniczony |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Pojemność grubości | 1,0-3,0 mm |
| Długość cięcia | nieograniczony |
| Zastosowanie | ZKP |
|---|---|
| Władza | 110/220 V |
| umierać | Zmienne |
| Przyczynić się | Zindywidualizowane |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |