| Korzyść | płyta PCB / aluminiowa o różnej grubości |
|---|---|
| Maksymalna długość PCB | bez limitu |
| Dostawa | 7-15 dni roboczych |
| Podanie | FR4, aluminium |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Imię | pneumatyczny separator PCB |
|---|---|
| kolor | Biały |
| Materiał PCB | MCPCB |
| Grubość PCB | 0,3-3,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Efekt pracy | wysoki |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Zalety | Funkcja licznika |
| Separator PCB | Separator PCB |
| Wydajność cięcia | 41 mm |
| Grubość cięcia (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Długość przenośnika (mm) | 1540 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | ostrza liniowe i okrągłe |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Grubość depaningu | 0,6-3,5 mm |
| Długość wyciągania paneli | 460 mm (przystosować) |
| Ostrze | o szerokości nieprzekraczającej 10 mm |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Tryb cięcia | Automatyczny |
|---|---|
| Czas dostawy | 7 dni po otrzymaniu płatności |
| Szybkość skanowania laserowego | 2500 mm/s |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Dzień dostawy) | 1 |
| Zdolność (zestaw) | 1000 |
| Powierzchnia PCB (mm) | 330*220 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | 330 |
| Prędkość cięcia (mm/s) | 0~400 |
| Grubość cięcia (mm) | 1,0 ~ 3,5 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |