| Czas realizacji | 1 dzień po dokonaniu płatności |
|---|---|
| Długość cięcia | bez limitu |
| Pakiet | Skrzynia ze sklejki |
| ustalić rok | 1999 |
| Pochodzenie | Chiny |
| Nazwa | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Gęstość | - 3,5 mm. |
| nazwisko | Maszyna do separacji PCB |
|---|---|
| Gwarancja | Rok |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Gęstość | - 3,5 mm. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Rok założenia | 1999 |
| Użycie | wykrawanie PCBA, płyta ałunu |
| Przyczynić się | 8 ton |
| System | Sterowanie LCD |
| Czas realizacji | 1 dzień |
|---|---|
| Grubość depaningu | 1,0-3,5 mm |
| Gwarancja | Rok |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Zapłata | TT z góry |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Gęstość | 1,0-3,5 mm |
| Gwarancja | Rok |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca |
| Ostrze | dwa okrągłe ostrza |
| Czas realizacji | 1 dzień od otrzymania płatności |
| Rozmiar platformy | 500*270 mm |
| Wymiary | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
|---|---|
| Funkcja | Automatyczny |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Produkcja | 3T/8T/10T |
| Zasilanie | 220 V |
| Imię | Maszyna do separacji PCB V-cut |
|---|---|
| Długość cięcia PCB (mm) | bez limitu |
| Grubość cięcia (mm) | 0,3 ~ 3,5 |
| Waga (kg) | 185 |
| Rozmiar (mm) | 780 * 500 * 620 |