| Rozkład | ± 0,01 mm |
|---|---|
| Obszar roboczy | 320 * 320 mm (można dostosować |
| Prędkość silnika wrzeciona | 50000r / M |
| prędkość | Maks. 500 mm / s |
| Frez | ∅0,8-∅3,0 l |
| Rozkład | ± 0,01 mm |
|---|---|
| Obszar roboczy | 320 * 320 mm (można dostosować |
| Prędkość silnika wrzeciona | 50000r / M |
| prędkość | Maks. 500 mm / s |
| Frez | ∅0,8-∅3,0 l |
| Rozkład | ± 0,01 mm |
|---|---|
| Obszar roboczy | 320 * 320 mm (można dostosować |
| Prędkość silnika wrzeciona | 50000r / M |
| prędkość | Maks. 500 mm / s |
| Frez | ∅0,8-∅3,0 l |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 330 mm |
| Zasilacz | 110/220 V |
| Rozmiar maszyny | 420x280x400 mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Długość cięcia PCB | 330 mm |
| Zasilacz | 110/220 V |
| Rozmiar maszyny | 420x280x400 mm |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Szczegóły pakowania | Plywooden Case będzie pierwszą kwestią do rozważenia |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Władza | 220 V |
| Zastosowanie | FR4, aluminium |
| Typ PCB | V Groove |
| Rodzaj ostrza | Liniowy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Gęstość | 0,6-3,5 mm |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| nazwisko | Router płyty obwodowej |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 tydzień |
| Zasady płatności | T / T |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |