| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Dzień dostawy) | 1 |
| Zdolność (zestaw) | 1000 |
| Powierzchnia PCB (mm) | 330*220 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Nazwa produktu | Separator laserowy PCB/FPC |
|---|---|
| Marka | ChaungWei |
| Gęstość | ≤ 1,2 mm |
| Władza | AC220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| koło życia | 200000 razy |
|---|---|
| Kolor | Niebieski/czarny/szary |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Standardowa temperatura pracy | 260 |
| Maksymalna temperatura pracy (C) | 350 |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Nazwa | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Rok założenia | 1999 |
| Użycie | wykrawanie PCBA, płyta ałunu |
| Przyczynić się | 8 ton |
| System | Sterowanie LCD |
| Prędkość cięcia | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Prasa wykrawająca |
| Pochodzenie | Chiny |
| Rozmiar PCB | 220x320 mm |
| waga produktu | 150 KG |
| nazwisko | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| Wymiary | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
|---|---|
| Funkcja | Automatyczny |
| Zwiększa wagę | 700 kg |
| Produkcja | 3T/8T/10T |
| Zasilanie | 220 V |