| Zastosowanie | ZKP |
|---|---|
| Władza | 110/220 V |
| umierać | Zmienne |
| Przyczynić się | Zindywidualizowane |
| Szczegóły pakowania | Skrzynia ze sklejki |
| Czas płytki PCB | 6 sekund |
|---|---|
| zmiana magazynu w czasie | 30 sekund |
| Zasilacz | Zasilanie 100-230V AC |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów |
| Wysokość transferu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Czas płytki PCB | 6 sekund |
|---|---|
| zmiana magazynu w czasie | 30 sekund |
| Zasilacz | Zasilanie 100-230V AC |
| Ciśnienie powietrza | 4-6 barów |
| Wysokość transferu | 900 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Imię | Wielofunkcyjny bufor PCB |
|---|---|
| Zasilacz | 4-6 kgf / cm2 |
| Naprawiono szynę | Z przodu |
| Pojemność bufora | Max. Maks. 24 PCB's at pitch 1 24 płytki drukowane na rozstawie 1 |
| Wysokość transferu | 900 ± 20 mm |
| Imię | Wielofunkcyjny bufor PCB |
|---|---|
| Zasilacz | 4-6 kgf / cm2 |
| Naprawiono szynę | Z przodu |
| Pojemność bufora | Max. Maks. 24 PCB's at pitch 1 24 płytki drukowane na rozstawie 1 |
| Wysokość transferu | 900 ± 20 mm |
| nazwisko | Wykrawanie Depanelowanie |
|---|---|
| Powierzchnia PCB (mm) | 460*320 |
| Rozmiar (mm) | 930*880*1230 |
| Zasilanie (V) | 110/220 |
| Masę (kg) | 680 |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar PCB | 450*350mm |
| Władza | 220 V, 4,2 kW |
| Marka wrzeciona | KAWO |
| Odkurzacz | Górny lub dolny (opcjonalnie) |
| Imię | Maszyna do kontroli połączeń PCB |
|---|---|
| Zasilacz | 100-230 V AC |
| Obciążenie elektryczne | Max 100VA |
| Wysokość transmisji | 900 ± 20 mm |
| Kierunek dostawy | Lewo → Prawo lub Prawo → Lewo |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
|---|---|
| Certyfikat | CE ISO |
| Wydajność cięcia | 330 mm |
| Prędkość cięcia | Ze względu na poziom umiejętności operatora |
| Żywotność ostrza | 7-8 miesięcy |
| świadectwo | CE |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V lub 110 V |
| Długość PCB | 330 mm |
| Zastosowanie | FR4, aluminium |
| Rodzaj ostrza | okrągłe ostrza |