| Kolor | Biały |
|---|---|
| Głowica laserowa | Lasery UV w stanie stałym |
| Współczynnik mocy | 10/15W |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Obszar roboczy | 300*300mm |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Głowica laserowa | Lasery UV w stanie stałym |
| Współczynnik mocy | 10/15W |
| Materiał PCB | FPC, FR4 |
| Obszar roboczy | 300*300mm |
| Termin dostawy wykrawarki | W ciągu 7 dni |
|---|---|
| Przyczynić się | 8 ton |
| Rodzaj | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |
| Termin dostawy wykrawarki | W ciągu 7 dni |
|---|---|
| Przyczynić się | 8 ton |
| Rodzaj | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rok założenia | 1999 |
| System | Automatyczna maszyna do bicia |
|---|---|
| Sposób wysyłki | opcja (zgodnie z wymaganiami klientów) |
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Stal szybkotnąca |
| Sposób na dziurkowanie | Perforacja PCB / FPC z matrycą perforacyjną |
| Materiał | PCB, PCB aluminiowe |
|---|---|
| Prowadzić | Pneumatycznie |
| Nazwa produktu | Depanelizacja PCB |
| Kształt | Wyrzuty w kształcie litery V, LED |
| Tryb sterowania | Fresowanie PCB, Elektryczne |
| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Odkurzacz | Góra lub dół (opcjonalnie) |
| Bit routingu | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| Rozmiar PCB | 450*350mm |
| Materiał PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
|---|---|
| nazwisko | Depanel PCB |
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | Gotówka, T/T, PayPal, karta kredytowa |
| Czas dostawy | w ciągu 3 dni od otrzymania płatności |
| nazwisko | Depanel PCB |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Termin płatności | Gotówka, T/T, PayPal, karta kredytowa |
| Rok założenia | 1999 |
| Max. Maks. pcb separation length długość separacji PCB | 330 mm |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
|---|---|
| Przyczynić się | 3-30T |
| Depresja | 0.45-0.70pa |
| Gwarancja | darmowe 12 miesięcy |
| Waga | 530kg |