| Zasilanie | 220/110 V |
|---|---|
| Funkcja | Automatyczny |
| Obszar roboczy | 330*220mm |
| Czas cyklu | 70,5 s/cykl |
| Produkcja | 8T |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 650 kg |
| Zasilanie | 220/110 V |
|---|---|
| Funkcja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | Obudowa ze sklejki |
| Czas dostawy | 3 dni po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Zasilanie | 110/220 V |
|---|---|
| Depresja | 0,45-0,7 MPa |
| Przyczynić się | 3-30T |
| Obszar roboczy | 460*320mm |
| Waga | 680 kg |
| Nazwa produktu | wykrawarka pcb |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | Certyfikat CE i GMC |
| Sposób wysyłki | Opcjonalnie |
| Gwarancja | za darmo przez rok |
| Typ PCB | V Groove |
|---|---|
| Grubość PCB | 0.6~3.5 |
| Materiał PCB | Aluminium, FR4 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Biały |